DigiGuardians
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

PAYSAFE ΕΥΚΟΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΧΡΗΣΗΣ ΤΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ

+2
Tsarlito
terrorgr/admin
6 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

PAYSAFE ΕΥΚΟΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΧΡΗΣΗΣ ΤΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ Empty PAYSAFE ΕΥΚΟΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΧΡΗΣΗΣ ΤΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ

Δημοσίευση  terrorgr/admin Πεμ Νοε 03, 2011 6:10 am

==>ΑΡΧΙΚΑ ΠΡΙΝ ΚΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΥΣΟΥ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ(ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΔΕΙΞΗ) PAYSAFE ΤΗΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΣΟΥ 10Ε,20Ε,50Ε ΚΤΛΠ.ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΣΗΜΕΙΟ ΠΩΛΗΣΗΣ PAYSAFE ΜΠΕΣ ΕΔΩ http://www.paysafecard.com/gr/gr-paysafecard/ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΚΟΝΤΙΝΩΝ ΜΑΓΑΖΙΩΝ ΠΩΛΗΣΗΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ.ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ:

1.ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ joymax.com KAI KANE log in ,ΚΛΙΚΑΡΕ ΣΤΟ charge

2.ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΕΠΕΛΕΞΕ paysafe card.ΤΟ e-mail ΣΟΥ ΘΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΑ.ΕΠΕΛΕΞΕ ΤΟ ΠΟΣΟ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ(ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΩΤΕΡΟ ΤΟΥ ΠΟΣΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΜΗΘΕΦΤΕΙ)

3.ΘΑ ΟΔΗΓΗΘΕΙΣ ΣΕ site ΤΗΣ paysafe ,ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕ ΤΟ ΡΙΝ ΠΟΥ ΑΝΑΓΡΑΦΕΙ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ,ΠΑΤΗΣΕ agree terms ΚΑΙ ΜΕΤΑ play(ΤΟ ΡΙΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΘΕΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΕΣ ΑΠΟ 1 ΦΟΡΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΤΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ)

4.ΑΝ ΤΟ ΡΙΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΘΑ ΟΔΗΓΗΘΕΙΣ ΣΕ ΕΝΑ ΜΥΝΗΜΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗΣ ΤΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ.

==>ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ.ΑΝΤΕ ΚΑΛΟ ΞΟΔΕΜΑ Evil or Very Mad
terrorgr/admin
terrorgr/admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 16
Ημερομηνία εγγραφής : 27/10/2011
Ηλικία : 30

https://digiguardians.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PAYSAFE ΕΥΚΟΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΧΡΗΣΗΣ ΤΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ Empty ~Help~

Δημοσίευση  Tsarlito Πεμ Νοε 03, 2011 6:28 am

Ωραίο guide Ζαχαρία! Cool Cool Cool Έχω μία απορία, αν πάρω 25 ευρώ PaySafe και βάλω τα 300 που χρειάζονται 21 ευρώ, θα μου μείνουν 4 ευρώ. Αν ξαναπατήσω το PIN με τα 3,5 ευρώ θα πάρω και άλλα 50 silk; Δηλαδή με 25 ευρώ παίρνω 350 silk; Smile Smile Smile
Tsarlito
Tsarlito

Αριθμός μηνυμάτων : 19
Ημερομηνία εγγραφής : 27/10/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PAYSAFE ΕΥΚΟΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΧΡΗΣΗΣ ΤΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ Empty Απ: PAYSAFE ΕΥΚΟΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΧΡΗΣΗΣ ΤΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ

Δημοσίευση  Jim Πεμ Νοε 03, 2011 6:32 am

Ωραίος οδηγός Ζαχαρία! Straight to the point!

Τσαρλίτο: Ναι, μπορείς να τον χρησιμοποιήσεις τον κωδικό μέχρι να σου τελειώσουν τα λεφτά. Εγώ είχα πάρει μία 10ευρη στην αρχή, οπότε μου περίσσεψαν τα 3 ευρώ. Αργότερα αγόρασα μία των 25 (δεν εχει τον 20) και με τα 4 ευρώ που έμειναν συμπλήρωσα με τη χρήση της προηγούμενης paysafe και κατάφερα να αγοράσω 100silk!
Jim
Jim
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 19
Ημερομηνία εγγραφής : 27/10/2011
Τόπος : Guild Master

http://ds-seraphim.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PAYSAFE ΕΥΚΟΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΧΡΗΣΗΣ ΤΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ Empty Απ: PAYSAFE ΕΥΚΟΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΧΡΗΣΗΣ ΤΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ

Δημοσίευση  vGeo Πεμ Νοε 03, 2011 9:16 am

Αψογος. Δεν είχα ιδέα το ποσα καταστήματα τριγύρω είχαν paysafe. Αν και δεν ενδέχεται να το χρησιμοποιήσω τώρα μιας και είμαι κάπως ταπί, είναι πολύ καλο που το πόσταρες ώστε να ξέρω όταν έχω λίγο μπλε στις τσέπες μου. Θα πάω αύριο για scouting τριγύρω :3
A και μια συμβουλή. Απέφευγε τα κεφαλαια σε μεγάλα κείμενα, είναι κάπως κουράστηκα για τα ματια.

vGeo

Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 27/10/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PAYSAFE ΕΥΚΟΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΧΡΗΣΗΣ ΤΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ Empty Απ: PAYSAFE ΕΥΚΟΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΧΡΗΣΗΣ ΤΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ

Δημοσίευση  Panagiotinos Πεμ Νοε 24, 2011 4:32 am

Εαν καταλαβα καλα περνεις αυτην τν καρτα απο το καταστημα,εχει τον κωδικο μπενεις για να κανεις charge κ απλα πατας τον κωδικο της καρτας κ εγινε ?

Panagiotinos

Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2011
Ηλικία : 31

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PAYSAFE ΕΥΚΟΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΧΡΗΣΗΣ ΤΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ Empty Απ: PAYSAFE ΕΥΚΟΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΧΡΗΣΗΣ ΤΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ

Δημοσίευση  terrorgr/admin Πεμ Νοε 24, 2011 12:56 pm

nai swsta panagiwth
terrorgr/admin
terrorgr/admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 16
Ημερομηνία εγγραφής : 27/10/2011
Ηλικία : 30

https://digiguardians.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PAYSAFE ΕΥΚΟΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΧΡΗΣΗΣ ΤΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ Empty Απ: PAYSAFE ΕΥΚΟΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΧΡΗΣΗΣ ΤΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ

Δημοσίευση  Tsuyomaru Πεμ Μαρ 29, 2012 8:47 am

όντως πολύ καλή δουλεία. όταν είχα πρωτοβρεί το paysafe σαν μέθοδο πληρωμής είχα τις επιφυλάξεις μου. αλλά έχω μία ακόμα απόρια Embarassed
παίρνοντας μια κάρτα των 10 ευρώ, θα πληρώσουμε 7 για 70 silk αφήνοντας υπολοιπο 3. μπορούμε ν χρησιμοποιήσουμε την ίδια κάρτα μαζί με μία άλλη (ας πούμε άλλη μια 10αρα) για να ισοσκελίσουμε το ποσό και να χρησιμοποιηθεί και το υπόλοιπο; δηλαδή ν χρησιμοποιήσουμε 2 κωδικούς ταυτόχρονα;

Tsuyomaru

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης